Jeżeli chcą Państwo otrzymywać najświeższe informacje dotyczące Warszawskich Targów Książki prosimy o wypełnienie poniższego formularza:

  


 

* - pole obowiązkowe

Zapisując się do newslettera wyrażają Państwo zgodę na przetwarzaenie danych przez Murator EXPO sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Dęblińskiej 6 w celu wysyłki newsletterów informacyjno-promocyjnych przygotowywanych przez Murator EXPO sp. z o.o. oraz jej partnerów, za pomocą środków komunikacji elektronicznej.

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Murator EXPO sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (04-187), ul. Dęblińska 6. Pani/Pana dane nie będą udostępniane innym podmiotom. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne

Informujemy, że w każdej chwili mogą Państwo zrezygnować z otrzymywania przez wiadomości, poprzez kliknięcie w link zawarty w treści newslettera

7. WTK 2016

  • Podczas Targów nowości i bestsellery prezentowało 815 wystawców z Polski i innych 25 krajów: Austrii, Australii, Belgii, Białorusi, Bułgarii, Chin, Chorwacji, Czech, Francji, Grecji, Hiszpanii, Holandii, Kanady, Niemiec, Polski, Rumunii, Słowacji, USA, Szwajcarii, Szwecji, Tajwanu, Ukrainy, Węgier, Wielkiej Brytanii i Włoch. Obok Węgier i Katalonii swoją ofertę wydawniczą na kolektywnych stoiskach narodowych przedstawiły kraje frankofońskie, a także Niemcy i Ukraina.
  • Swój dorobek przedstawiło ponad 1017 twórców – pisarzy, tłumaczy, ilustratorów, dziennikarzy i przedstawicieli świata kultury z kraju i zagranicy.
  • Targi odwiedziło ponad 70 tysięcy osób.
  • W dziesięciu salach konferencyjnych, na ośmiu scenach, a także w przestrzeni targowej odbyło się blisko 1 500 spotkań z autorami, debat, konferencji, warsztatów, lekcji literatury i historii, atrakcji dla dzieci, wydarzeń artystyczno-literackich.
  • Całkowita powierzchnia Targów zwiększyła się z 20 do 23,5 tysiąca m².

Galeria  zdjęć dokumentująca najważniejsze wydarzenia targów znajduje się w sekcji Dla mediów". 

  

Polecamy