Jeżeli chcą Państwo otrzymywać najświeższe informacje dotyczące Warszawskich Targów Książki prosimy o wypełnienie poniższego formularza:

  


 

* - pole obowiązkowe

Zapisując się do newslettera wyrażają Państwo zgodę na przetwarzaenie danych przez Murator EXPO sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Dęblińskiej 6 w celu wysyłki newsletterów informacyjno-promocyjnych przygotowywanych przez Murator EXPO sp. z o.o. oraz jej partnerów, za pomocą środków komunikacji elektronicznej.

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Murator EXPO sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (04-187), ul. Dęblińska 6. Pani/Pana dane nie będą udostępniane innym podmiotom. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne

Informujemy, że w każdej chwili mogą Państwo zrezygnować z otrzymywania przez wiadomości, poprzez kliknięcie w link zawarty w treści newslettera

6. WTK 2015

 

  • Podczas Targów nowości i bestsellery prezentowało 860 wystawców z Polski i innych 28 krajów: Armenii, Australii, Austrii, Belgii, Białorusi, Bułgarii, Chin (Tajwanu), Czech, Francji, Grecji, Hiszpanii, Indii, Iraku (Kurdystanu), Izraela, Kanady, Litwy, Niemiec, Rosji, Rumunii, Słowacji, Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej, Szwajcarii, Szwecji, Turcji, Ukrainy, Węgier, Wielkiej Brytanii i Włoch. Na kolektywnych stoiskach narodowych najlepsze wydawnictwa rodzimej oferty oprócz Francji przedstawiły Armenia, Indie, Niemcy, Rosja i Węgry.
  • Swój dorobek przedstawiło blisko 800 znakomitych autorów z kraju i zagranicy.
  • Targi odwiedziło ponad 72 tysiące osób.
  • W 10 salach konferencyjnych i na trzech scenach partnerzy zorganizowali 320 wydarzeń, angażując przy tym sławy międzynarodowego środowiska literackiego i autorytety branży.

Galeria zdjęć dokumentująca najważniejsze wydarzenia targów znajduje się w sekcji Dla mediów".
 

  

Polecamy