Jeżeli chcą Państwo otrzymywać najświeższe informacje dotyczące Warszawskich Targów Książki prosimy o wypełnienie poniższego formularza:

  


 

* - pole obowiązkowe

Zapisując się do newslettera wyrażają Państwo zgodę na przetwarzaenie danych przez Murator EXPO sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Dęblińskiej 6 w celu wysyłki newsletterów informacyjno-promocyjnych przygotowywanych przez Murator EXPO sp. z o.o. oraz jej partnerów, za pomocą środków komunikacji elektronicznej.

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Murator EXPO sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (04-187), ul. Dęblińska 6. Pani/Pana dane nie będą udostępniane innym podmiotom. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne

Informujemy, że w każdej chwili mogą Państwo zrezygnować z otrzymywania przez wiadomości, poprzez kliknięcie w link zawarty w treści newslettera

5. WTK 2014

 

  • 5. Warszawskie Targi Książki oraz 8. Targi Książki Akademickiej i Naukowej ACADEMIA pobiły dotychczasowe rekordy frekwencji i powierzchni – ponad 700 wystawców na 15 500 m2 powierzchni wystawienniczej i 63 000 zwiedzających.
  • Goście targów mogli w tym roku zdobyć aż 695 autografów
  • W piątej edycji Warszawskich Targów Książki i Targów ACADEMIA wzięło udział ponad 700 wystawców z 23 krajów: Albanii, Australii, Belgii, Białorusi, Bułgarii, Chin, Czech, Francji, Hiszpanii, Indii, Izraela, Kosowa, Niemiec, Kataru, Rosji, Rumunii, Słowacji, Szwajcarii, Szwecji, Ukrainy, Wielkiej Brytanii i z Polski.
  • Targi były miejscem ogłoszenia 25 prestiżowych nominacji i nagród, konkursów i plebiscytów oraz prezentacji 22 wystaw.

Galeria zdjęć dokumentująca najważniejsze wydarzenia targów znajduje się w sekcji Dla mediów".

  

Polecamy