Rejestracja dla bibliotekarzy i księgarzy

Zapraszamy bibliotekarzy i księgarzy na 11. Warszawskie Targi Książki, największe międzynarodowe targi tej branży w Polsce!

Spotkajmy się na PGE Narodowym w Warszawie w dniach 21-24 maja 2020 r

Wystarczy się zarejestrować, by na podstawie otrzymanej akredytacji, odwiedzić 11. WTK bezpłatnie w dni branżowe (czwartek - 21 maja i piątek - 22 maja).

Rejestracja prowadzona jest do dnia 18 maja, wyłącznie drogą elektroniczną, za pomocą formularza dostępnego na stronie  twojbilet24.pl

Jednym z wymaganych elementów procesu rejestracji bibliotekarzy i księgarzy jest okazanie dowolnego dokumentu (załączenie skanu lub kopii) poświadczającego zatrudnienie.

Potwierdzeniem rejestracji jest identyfikator przesłany przez organizatora drogą mailową. Należy go wydrukować i okazać podczas kontroli biletów przed wejściem na Targi.

UWAGA!

Rejestracja bibliotekarzy i księgarzy prowadzona jest wyłącznie drogą elektroniczną do poniedziałku 18 maja 2020 roku. Nie prowadzimy rejestracji bezpośrednio na Targach.

Przypominamy, że identyfikatory uprawniające do bezpłatnego wstępu, obowiązują wyłącznie w dni branżowe, tj. w czwartek - 21 maja i w piątek – 22 maja.

 

reklama


 

Organizator wykonawczy

 

Murator EXPO Sp. z o.o.

ul. Dęblińska 6
04-187 Warszawa

tel.: (22) 829 66 80
fax.: (22) 829 66 81
e-mail : biuro@muratorexpo.pl

Polecamy