Rejestracja dla bibliotekarzy i księgarzy

Zapraszamy bibliotekarzy i księgarzy na 8. Warszawskie Targi Książki, największe międzynarodowe targi tej branży w Polsce!

Spotkajmy się na Stadionie Narodowym w Warszawie. Naszym gościem honorowym będą w tym roku Niemcy.

Wystarczy się zarejestrować, by na podstawie otrzymanej akredytacji, odwiedzić 8. WTK bezpłatnie   w dni branżowe (czwartek 18 maja i piątek 19 maja).

Rejestracja prowadzona jest do dnia 16 maja wyłącznie drogą elektroniczną, za pomocą formularza dostępnego na stronie twojbilet24.pl

Jednym z wymaganych elementów procesu rejestracji bibliotekarzy i księgarzy jest okazanie dowolnego dokumentu (załączenie skanu lub kopii) poświadczającego zatrudnienie.

Potwierdzeniem rejestracji jest identyfikator przesłany przez organizatora drogą mailową. Należy go wydrukować i okazać podczas kontroli biletów przed wejściem na Targi.

UWAGA!

Rejestracja bibliotekarzy i księgarzy prowadzona jest wyłącznie drogą elektroniczną do wtorku 16 maja 2017 roku. Nie prowadzimy rejestracji bezpośrednio na Targach.

Przypominamy, że identyfikatory uprawniające do bezpłatnego wstępu, obowiązują wyłącznie w dni branżowe, tj. w czwartek 18 maja i w piątek 19 maja.

 

 

 

  

Kontakt

 

Organizator wykonawczy

Murator EXPO Sp. z o.o.
ul. Dęblińska 6
04-187 Warszawa
tel. (22) 829 66 80
faks (22) 826 66 81
biuro@muratorexpo.pl
NIP : 113-21-59-933

Polecamy