Akredytacje dla dziennikarzy

Przyjmujemy już akredytacje na 8. Warszawskie Targi Książki, największe międzynarodowe targi tej branży w Polsce!

Zapraszamy dziennikarzy i fotoreporterów do uczestnictwa i relacjonowania 8. WTK.

Spotkamy się na Stadionie Narodowym w Warszawie w dniach 18 - 21 maja 2017 r.  Naszym gościem honorowym będą w tym roku Niemcy.

Akredytacja prasowa jest bezpłatna i obowiązuje przez wszystkie (4) dni Targów.

Akredytacja drogą elektroniczną prowadzona jest do dnia 16 maja, za pomocą formularza dostępnego na stronie twojbilet24.pl

Podczas rejestracji dziennikarze i fotoreporterzy są obowiązani do przesłania skanu legitymacji prasowej, wizytówki lub dowolnego w formie dokumentu poświadczającego wykonywanie pracy dziennikarza / fotoreportera. 
Potwierdzeniem rejestracji jest identyfikator przesłany przez organizatora drogą mailową. Należy go wydrukować i okazać podczas kontroli biletów przed wejściem na Targi.


Informujemy, że w czasie trwania Targów możliwa jest jedynie rejestracja bezpośrednia – po okazaniu legitymacji prasowej lub imiennej wizytówki potwierdzającej pracę / współpracę z redakcją – w wyznaczonym punkcie znajdującym się w zespole wejścia głównego na Warszawskie Targi Książki.

UWAGA! Akredytacje udzielane są wyłącznie dziennikarzom i fotoreporterom, z wyłączeniem pracowników innych działów, w tym biura reklamy.

  

Kontakt

 

Organizator wykonawczy

Murator EXPO Sp. z o.o.
ul. Dęblińska 6
04-187 Warszawa
tel. (22) 829 66 80
faks (22) 826 66 81
biuro@muratorexpo.pl
NIP : 113-21-59-933

Polecamy