Authors – alphabetical order

  | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z | all

last update: 6 June 2018
W
Iwona Walczak 19.05 16:45–17:30
Organizer: Wydawnictwo REPLIKA
Place: stand 92/D14
Łukasz Walewski 19.05 13:00–14:00
Organizer: Wydawnictwo SQN
Place: stand 121/D15
Ewa Wanat 19.05 16:00–17:00
Organizer: Edipresse Książki
Place: stand 65/D10
Regina Wasiak-Taylor 17.05 11:00–12:00
Organizer: Związek Pisarzy Polskich na Obczyźnie z Siedzibą w Londynie
Place: stand 330/G
Katarzyna Wasilkowska 18.05 16:00–17:00
Organizer: WYDAWNICTWO LITERATURA
Place: stand 163/D20
Elżbieta Wasiuczyńska 19.05 12:00–13:00
Organizer: MEDIA RODZINA
Place: stand 12/H
Dawid Waszak 20.05 14:00–14:30
Organizer: Wydawnictwo NOVAE RES
Place: stand 82/D12
Marek Wawrzkiewicz 19.05 13:00–15:00
Organizer: ZWIĄZEK LITERATÓW POLSKICH
Place: stand 317/G
Robert Wegner 19.05 17:00–18:00
Organizer: Edipresse Książki
Place: stand 65/D10
Robert M. Wegner 20.05 14:00–15:00
Organizer: Nagroda im. Janusza A. Zajdla
Place: stand 77/BK
Robert M. Wegner 20.05 15:00–16:00
Organizer: organizatorzy Warszawskich Targów Książki
Place: Strefa fantastyki – Biznes Klub, poziom +1 (antresola)
Marek Weiss 18.05 13:00–14:00
Organizer: Świadomi Wydawcy
Place: stand 36/D6
Dorota Wellman 20.05 12:30–13:30
Organizer: Edipresse Książki
Place: stand 65/D10
Layla Wheldon 19.05 14:00–15:00
Organizer: GRUPA HELION S.A.
Place: stand 27/D4
Marcin Wicha 20.05 12:00–13:00
Organizer: KARAKTER
Place: stand 25/D3
Wojciech Widłak 19.05 11:00–12:00
Organizer: MEDIA RODZINA
Place: stand 12/H
Wojciech Widłak 19.05 12:00–13:00
Organizer: MEDIA RODZINA
Place: stand 12/H
Wojciech Widłak 19.05 13:30–14:30
Organizer: EGMONT POLSKA
Place: stand 96/D16, 68/BK, 70/BK
Paweł Widomski 18.05 13:40–14:10
Organizer: Wydawnictwo NOVAE RES
Place: stand 82/D12
Krzysztof Wielicki 19.05 12:00–13:00
Organizer: GÓRY - Górski Magazyn Sportowy
Place: Strefa kultury górskiej – Biznes Klub
Małgorzata Wierzbicka 19.05 17:30–18:30
Organizer: Chorwacja. Ambasada Republiki Chorwacji w Rzeczypospolitej Polskiej
Place: scena A
Łukasz Wierzbicki 20.05 12:00–13:00
Organizer: Fundacja "ABCXXI Cała Polska czyta dzieciom"
Place: stage B
Maciej Wierzyński 20.05 12:00–13:00
Organizer: BOSZ
Place: stand 11/H
Karolina Wilczyńska 19.05 14:00–15:00
Organizer: WYDAWNICTWO POZNAŃSKIE
Place: stand 100/D17
Bronisław Wildstein 19.05 15:00–16:30
Organizer: PAŃSTWOWY INSTYTUT WYDAWNICZY
Place: hall Londyn B
Bronisław Wildstein 19.05 16:15–17:15
Organizer: PAŃSTWOWY INSTYTUT WYDAWNICZY
Place: stand 48/D8
Józef Wilkoń 20.05 12:00–13:00
Organizer: MARGINESY
Place: stand 55/D8
Etienne Willem 18.05 15:30–16:30
Organizer: POLSKIE STOWARZYSZENIE KOMIKSOWE
Place: Comic Warsaw Festival – Business Club
Joe Windy 18.05 10:15–11:00
Organizer: Portal CzasDzieci.pl
Place: children hall – Gallery /level -1/
Ewa Winnicka 19.05 14:00–15:00
Organizer: AGORA SA
Place: stand 50/D9
Sylwia Winnik 19.05 11:00–12:00
Organizer: MUZA SA
Place: stand 53/D7
Tomasz Wiścicki 19.05 17:00–18:00
Organizer: Edipresse Książki
Place: stand 65/D10
prof. dr hab. Bernard Wiśniewski 19.05 15:00–17:00
Organizer: WYŻSZA SZKOŁA POLICJI W SZCZYTNIE
Place: stand 3/BK
Grzegorz Wiśniewski 18.05 15:00–16:00
Organizer: GENERAL DIRECTORATE OF INTERNATIONAL BOOK EXHIBITIONS AND FAIRS - BOOKS FROM RUSSIA
Place: stand 103/D12
Janusz Leon Wiśniewski 19.05 16:00–17:00
Organizer: WIELKA LITERA
Place: stand 61/D9
Janusz Leon Wiśniewski 20.05 13:00–14:00
Organizer: Wydawnictwo TADAM
Place: stand 350/G
Janusz Leon Wiśniewski 20.05 14:00–15:00
Organizer: WYDAWNICTWO LITERACKIE
Place: stand 46/D8
Magdalena Witkiewicz 18.05 13:00–14:00
Organizer: Nieprzeczytane.pl
Place: stand 94a/D15
Magdalena Witkiewicz 18.05 17:00–18:00
Organizer: Nieprzeczytane.pl
Place: stand 94a/D15
Magdalena Witkiewicz 19.05 11:00–12:30
Organizer: organizatorzy Warszawskich Targów Książki
Place: hall Rzym
Magdalena Witkiewicz 19.05 14:00–15:00
Organizer: GRUPA HELION S.A.
Place: hall Londyn B
Magdalena Witkiewicz 19.05 15:00–17:30
Organizer: WYDAWNICTWO FILIA
Place: stand 40/D7
Monika Witkowska 19.05 15:00–16:00
Organizer: GÓRY górski magazyn sportowy
Place: Mountain Culture Zone – Business Club
Michał Witkowski 18.05 17:00–18:00
Organizer: Wydawnictwo ZNAK
Place: stand 63/D9
Piotr Witt 18.05 11:00–12:00
Organizer: Związek Pisarzy Polskich na Obczyźnie z Siedzibą w Londynie
Place: stand 330/G
Piotr Witt 19.05 10:00–11:00
Organizer: Związek Pisarzy Polskich na Obczyźnie z Siedzibą w Londynie
Place: stand 330/G
Alicja Wlazło 19.05 12:00–13:00
Organizer: organizatorzy Warszawskich Targów Książki
Place: Strefa autografów fantastycznych
prof. Jarosław Włodarczyk 18.05 13:00–15:00
Organizer: BOSZ
Place: sala Rzym
Daniel Włodarski 19.05 10:00–18:00
Organizer: WYDAWNICTWO NIKO
Place: stand 169/D20
Rafał Wojasiński 19.05 10:30–11:30
Organizer: Świadomi Wydawcy
Place: stand 36/D6
Martyna Wojciechowska 19.05 15:00–18:00
Organizer: BURDA KSIĄŻKI
Place: stand 88/D13
Krzysztof Wójcik 19.05 12:00–12:50
Organizer: SKARPA WARSZAWSKA / POCISK
Place: Strefa kryminału – Galeria
Krzysztof Wójcik 19.05 13:00–14:00
Organizer: MUZA SA
Place: stand 53/D7
Michał Wójcik 20.05 14:00–15:00
Organizer: ALBUS
Place: stand 79/C
Michał Wójcik 20.05 16:00–17:00
Organizer: Wydawnictwo ZNAK
Place: stand 63/D9
Milena Wójtowicz 18.05 12:00–13:00
Organizer: WYDAWNICTWO JAGUAR
Place: stand 55/D8
Maciej Wojtyszko 20.05 13:00–14:00
Organizer: WYDAWNICTWO EZOP
Place: stand 77/C
Maja Wolny 19.05 15:30–16:30
Organizer: WYDAWNICTWO CZARNA OWCA
Place: stand 44/D7
Agnieszka Wolny-Hamkało 20.05 15:00–16:00
Organizer: Grupa Wydawnicza Foksal
Place: stand 32/D4
Marcin Wolski 19.05 11:00–11:45
Organizer: ZYSK I S-KA WYDAWNICTWO
Place: stand 101/D12
Ewa Woźniak-Ostrowski 18.05 15:00–17:00
Organizer: Wydawnictwo Literackie BIAŁE PIÓRO
Place: stand 18/D2
Ewa Woźniak-Ostrowski 19.05 13:00–14:00
Organizer: Wydawnictwo Literackie BIAŁE PIÓRO
Place: stand 18/D2
Ewa Woźniak-Ostrowski 20.05 10:00–14:00
Organizer: Wydawnictwo Literackie BIAŁE PIÓRO
Place: stand 18/D2
Marcin Wroński 20.05 11:00–12:00
Organizer: Grupa Wydawnicza Foksal
Place: stand 32/D4
Marcin Wroński 19.05 14:00–15:00
Organizer: PORTAL GAMES
Place: stand 351/G
Mateusz Wyrwich 17.05 14:00–15:00
Organizer: Oficyna Wydawnicza RYTM
Place: stand 123/D15
The organizers reserve the right to change the programme


 

Contact

 


Executive Organizer

Murator EXPO Sp. z o.o.
ul. Dęblińska 6
04-187 Warsaw
tel. (+48 22) 829 66 80
faks (+48 22) 826 66 81
biuro@muratorexpo.pl
NIP : 113-21-59-933

Recommended

How to reach the Stadium

Wyświetl większą mapę