Aktualności

Już za tydzień rozpoczną się 10. WTK – wielkie, majowe czytelnicze święto!

Blisko 800 wystawców z 27 krajów, ponad 1030 twórców, 1500 wydarzeń – tak  zapowiada się jubileuszowa edycja Targów, największego międzynarodowego wydarzenia tej branży w Polsce.

Dla miłośników książek i czytania będzie to jedyna w roku okazja do zdobycia autografów ulubionych autorów, zapoznania się w jednym miejscu z ofertą wydawców ze świata i z całej Polski, zakupu książek i uczestniczenia w wyjątkowych wydarzeniach. Podczas czterech majowych dni z czytelnikami spotka się ponad 1030 twórców. Na odwiedzających czekać będzie też bogata oferta programowa  - ok. 1500 wydarzeń: festiwali, konferencji, spotkań, debat, warsztatów, lekcji literatury i historii, atrakcji dla dzieci, wydarzeń artystyczno-literackich, nagród literackich i branżowych, konkursów i wystaw.

Pełny program>

Lista wystawców>

Warszawskie Tragi Książki to spotkania z autorami, ilustratorami, tłumaczami i ludźmi świata kultury, program Rumunii – Gościa Honorowego, ponad 300 wydarzeń dla dzieci i młodzieży, Festiwal Kryminalna Warszawa, Warszawski Festiwal Popkultury Meet Point ze strefą fantastyki, gamingu i popkultury azjatyckiej, strefa kultury górskiej, Festiwal Komiksowa Warszawa, Dzień Reportażu, program warszawski „Zaczytana Warszawa”, strefa popularnonaukowa i Targi Książki Akademickiej ACADEMIA, bogaty program wydarzeń dla profesjonalistów, ogłoszenia nominacji i laureatów nagród literackich i branżowych.

Zapraszamy na PGE Narodowy w dniach 23-26 maja!

 

Organizator wykonawczy

 

Murator EXPO Sp. z o.o.

ul. Dęblińska 6
04-187 Warszawa

tel.: (22) 829 66 80
fax.: (22) 829 66 81
e-mail : biuro@muratorexpo.pl

Polecamy